KAFE
NA ZASTÁVCE

Realizace: 2020

Služby: Branding, Web

BRAND
IDENTITY

undefined

Malé brandy nás také baví – máme proto radost, že jsme mohli být u zrodu holešovického love brandu – Kafe NA ZASTÁVCE.

Přes návrh brand identity, kompletní grafické a architektonické návrhy až po samotnou realizaci. Pro tým z kavárny jsme byli opravdovým parťákem od začátku až po konec.

Při vytváření loga jsme kromě vystižení samotného názvu a umístění kavárny přímo na tramvajové zastávce mysleli také na to, aby se v něm odrážel přátelský duch a útulný dojem který zde panuje. Paleta barev je minimalistická a charakter brandu dodává ručně psaný font a další element s nepravidelným lidským dotekem.

Příjemný interiér

Snad nejmenší kavárna v pražských Holešovicích. Co ale chybí do prostoru, to dohání osobitým přístupem. Interiér je promyšlen do nejmenších detailů a ať už se zde s kávou posadíte, nebo si jí jenom vezmete s sebou – určitě se zde budete cítit dobře.

PODPORA
BRANDU

Chtěli jsme, aby kavárna byla vidět i mimo její prostory - samozřejmostí tedy byly brandované kelímky pro kávu sebou, které navíc potěší milými slogany a věříme, že zákazníkům zlepší den!

Další člen
rodiny

Zapomeňte na nudné limonády. Z pěti barevných domácích limonád si vybere každý. Tyhle dokonale osvěžující nápoje jsou připraveny z poctivých domácích sirupů, které si kavárna sama vyrábí. Etikety, logo a názvy pochází z naší kreativní dílny.

ODMĚNA
ZA VĚRNOST

Přišli jsme také s nápadem, jak odměnit ty nejvěrnější zákazníky a připravili věrnostní program, kdy každého zákazníka obdaříme razítkem na kartičku za každých utracených 50 Kč. Po 10 razítkách má zákazník nárok na kávu či limču zdarma.

Vše také
na webu

Veškeré důležité informace, sezónní nabídka či aktuality ze sociálních sítí jsou přehledně zpracované také na webu. Pokud máte zájem o další info, přesvědčte se sami.

kafenazastavce.cz