kia
v pohybu

Realizace: 2021, 2022, 2023

Služby: Branding, Web, Event

MICROSITE

Roadshow Kia v pohybu nás zavedla celkem do 15 míst a pomohla nám přiblížit značku Kia stovkám účastníků.

Během pár týdnů se celá akce přesouvala po vybraných městech a potenciální klienti měli možnost vyzkoušet si vozy a doplňkové služby značky Kia. Pod palcem jsme měli kompletní koncept akce, branding, logistiku i produkci.

Vlastní doména, možnost rezervace jízd ve vybraném čase a v konkrétním voze nebo také informace o programu a soutěžích – to vše bylo nedílnou součástí microsite.

BRANDING

Vizibilita je zde zcela klíčová. Vzhledem k tomu, že se jedná o akce pro veřejnost, musíte kolemjdoucí zaujmout na první dobrou a musíte být vidět. Využili jsme několik hlavních prvků, jako jsou nafukovací stany, brány či totemy, dále pak beach flagy, podesty či highlight walls. Tyto doplnil personál v brandovaném Kia oblečení a online či offline komunikace v nákupních centrech.

ZÁZEMÍ
NA MÍRU

Pro akce tohoto typu je stěžejní funkčnost, odolnost a logistická nenáročnost nabízeného řešení. Toho jsme docílili díky designové přestavbě lodního kontejneru, který představoval reprezentativní zázemí pro návštěvníky roadshow a pro zahájení testovacích jízd s vozy Kia.