EDU.LAB
MOBILNÍ
LABORATOŘ

REALIZACE: 2018

SLUŽBY: Vzdělávání, Branding, Event, Guest Management

Video prezentace

UNIKÁTNÍ
ZÁŽITEK

Díky představeným technologiím v EDU.Labu mohou žáci nahlédnout do zázemí jedné z největších automobilek ve střední Evropě. Cílem projektu je ukázat žákům moderní technologie a nadchnout je pro studium techniky na středních a vysokých školách.

Již třetím rokem brázdíme ulice Česka i Slovenska s projektem EDU.Lab

Jedná se o mobilní laboratoř, kde si můžete vyzkoušet ty nejmodernější technologie z praxe. Projekt je určen nejen pro základní a střední školy, ale i pro širokou veřejnost.

Netradiční řešení

Zázemí pro EDU.Lab tvoří plně automatizovaný návěs EXPANDABLE od společnosti Roadshows s.r.o., který patří v současnosti mezi nejmodernější mobilní řešení pro prezentaci firem a institucí. Systém rozložitelné, kryté prezentační plochy umožňuje rychlý a efektivní způsob instalace. Vnitřní plocha pak po rozložení nabízí až 62 m2 plně klimatizovaného prostoru. Doplňuje ho menší trailer, který pojme zbývající expozice.

roadshows.cz

Moderní technologie

Díky projektu studenti získají povědomí o moderních technologiích jako robotika, umělá inteligence, 3D tisk, virtuální realita nebo AI, se kterými by při normální výuce jen těžko přišli do styku. Přijďte se přesvědčit na vlastní oči ve Vašem městě.

Vzdělávací
aplikace

Dalším kouskem do EDU.LAB skládačky je aplikace, která studenty celou laboratoří provádí. Vznikla kompletně u nás – včetně grafického designu, programování a všech funkcionalit. Superhrdinové doprovodili studenty a seznámili je s jednotlivými stanovišti. Společně pak měli možnost osvojit si práci s moderními technologiemi a pomohli dostat své město z područí profesora Mind Strikea.

EDU.Lab již navštívily
tisíce studentů

a další netrpělivě čekají, kdy přijedeme právě do jejich města. V letošním roce budeme jezdit také v novém designu – který jde ruku v ruce s novým CI automobilky Škoda Auto, která celý projekt zastřešuje.

skodaauto-edulab.cz