ŠKODA
challenge

REALIZACE: 2018

SLUŽBY: Vzdělávání, Branding, Event, Guest Management

Video prezentace

opravdu challenge

Nestává se totiž často, že Vám na akci přijede více než 390 účastníků z 35 zemí světa, kdy každá z těchto zemí mluví vlastním jazykem – ve kterém má celý program a k dispozici i daným jazykem mluvící hostesku.

Nejen že v rámci Challenge byli ALL SKILLS UNDER ONE ROOF, jak praví její claim, ale také všechny služby byly pod naší střechou.

I když jsme v rámci mezinárodního finále soutěže Škoda Challenge 2019 byli jak Lead, tak Guest Management agenturou, v rámci referencí bychom rádi vypíchli právě Guest Management.

Perfektní management

Naše služby zde zahrnovaly koordinaci pohybu jak ve vzduchu, tak na vodě, ale i na souši. Dopravních prostředků bylo opravdu požehnaně – letadla, auta, autobusy, minivany, ale také lodě. Nezbytný byl naprosto perfektní time management a bezchybný harmonogram – jelikož každý z účastníků měl vlastní agendu a nabitý program.

Důmyslně
a funkčně

Registrace už tradičně probíhala čistě elektronicky – za pomoci tabletů. Badge jsme využili nejen jako jmenovku, ale také sloužily jako klíče od pokojů hostů a personalizovaná agenda. Celou akci jsme zastřešili díky našemu Guest Management Portálu.

Byla to výzva

Celkový průběh akce, ale také závěrečná gala večeře pro více než 450 osob pod holým nebem a after party na pláži byla opravdovou výzvou. Ale nic, s čím bychom si neporadili – právě naopak – akce se náramně povedla a účastnící na ní vzpomínají ještě i po letech.