ROAD TO
THE FUTURE

Realizace: 2018

SLUŽBY: Branding, Print, Event, Guest Management

Video prezentace

HISTORIE

„Nezastavovat, máme zpoždění!“ I to si možná říkali naši hosté, když ze salonku na hlavním nádraží nastoupili do legendárního Stříbrného šípu. Zastavili jsme ovšem až v Českém Šternberku s malebnými kulisami zdejšího hradu. Pod ním ale čekalo překvapení – více než tucet veteránů Škoda – nejen k prohlédnutí, ale také k vyzkoušení. To byla teprve jízda!

Vzali jsme naše hosty na opravdovou cestu z minulosti do budoucnosti.

Koncept, který jsme v hlavě měli už nějakou dobu, a konečně jsme dostali možnost ho realizovat. Program a provedení vypilované do toho nejmenšího detailu.

SOUČASNOST

Se zastávkou v Kutné Hoře se ale rázem dostáváme do současnosti – ať už je to díky kompletní současné modelové řadě Škoda, nebo díky aktuálním tématům, jako jsou např. emise či WLTP. Srovnání tradičních vozů s těmi novými přináší spoustu nových poznatků a přehled v oblasti vývoje automobilů. Přespání v moderním hotelu v Poděbradech či večeře s trendovou gastronomií je už jen pohodovým zakončením již tak skvělého dne.

BUDOUCNOST

V roce 2018, kdy se akce konala, byla elektromobilita již na dosah, ale pro některé ještě stále poměrně vzdálená. Podívali jsme se tedy na její základy a vyzkoušeli tou dobou dostupné elektrovozy nebo také různá vozítka – pro tzv. last mile solution. Do budoucnosti nás přenesl také spektakulární večerní program ve velmi futuristickém duchu a s molekulární kuchyní i mixologií. V poslední části programu měli účastníci také možnost vyzkoušet si virtuální či rozšířenou realitu, 3D tisk či poznat nové možnosti mezilidské komunikace.

Bez pochyby jedna z našich nejoblíbenějších akcí

Pro klienta Škoda Auto pořádáme desítky akcí, ale s čistým svědomím můžeme říci, že na tuto konkrétní vzpomínáme nejraději jak my, tak zhruba 120 účastníků, kteří měli tu možnost tuto unikátní akci zažít a odnést si tak jedinečný zážitek na celý život.