Youtube
music

Realizace: 2022 - Rock for People & Colours of Ostrava

Služby: Branding, Print, App, Event

Video prezentace

Kvalitní trailer jako základ…

Alfou a omegou úspěchu festivalové aktivace našeho klienta Google a jejich produktu YouTube Music bylo naše inovativní řešení celé zóny.

Klíčovým prvkem byl moderní a luxusní trailer, který návštěvníkům poskytnul komfortní zázemí, které na festivalech úplně nečekáte. Nabitý program, soutěže, karaoke stage a chillout posezení – to vše jsou prvky, díky kterým naše zóna praskala ve švech.

COOL
Merch

To bychom nebyli my, kdybychom vše neměli do detailů promyšlené. A proto také merch přesně odpovídal cílové skupině – návštěvníkům letních hudebních festivalů – stylová trika, kloboučky proti úžehu, skládací láhve na vodu nebo praktické ledvinky potěšily nejednoho hudebního fanouška.

Quiz
app

Ale nic není zadarmo, jak jistě víte, bez práce nejsou koláče. Merch dostali odvážlivci, kteří si vyzkoušeli roli zpěváků na naší karaoke stage. Pro klienta jsme ale také vytvořili hudební kvízovou aplikaci na míru, ve které mohli návštěvníci soutěžit o hodnotnější ceny – např. YouTube Premium členství nebo vybavení od partnera zóny – Samsung.

Samsung
partnership

Pro správnou aktivaci a naplnění jejich cílů bylo klíčové najít vhodného partnera, který nám pomůže produkty YouTube Music, Premium i Shorts odprezentovat. Díky správnému nastavení partnerství a nalezení adekvátních synergií se nám povedlo navázat spolupráci se značkou Samsung, která poskytla svá zařízení a přidala také atraktivní ceny do soutěže.

Galerie