Služby

Proč mít nasmlouváno několik agentur, když můžete mít všechny marketingové služby pod jednou střechou? Získáte tím nejenom stabilní partnerství, ale taky jednotnou komunikační linku.

Branding

Branding není jenom logo – zahrnuje vytvoření unikátní identity a grafických materiálů a postará se o image Vaší značky. V BOWTIE tvoříme a podporujeme projekty, které se liší od konkurence a mají pro zákazníky a spotřebitele přidanou hodnotu. Postaráme se o to, abyste byli vidět.

Dozvědet více

Campaign

Primární ideou našich kampaní je zvýšení povědomí o produktu, službě nebo značce. Díky kampaním ale také získáte nové zákazníky, nastartujete zvýšení prodeje nebo podpoříte vytvoření a udržení dlouhodobého vztahu s již stávajícími zákazníky či zaměstnanci.

Dozvědet více

Education

Že školení nemusí být jenom nutné zlo a povinná jízda, my v BOWTIE už dávno víme. Hlavním cílem vzdělávání, které pro klienty zajišťujeme, je proto rozvoj schopností jednotlivých zaměstnanců zajímavou, interaktivní a často neotřelou formou.

Dozvědet více

Event

I když může mít event marketing mnoho podob a formátů, tak přesto má pro nás jasný cíl: přitáhnutí pozornosti, nabídnutí zážitku, oslovení smyslů a emocí a zapamatování si dané značky nebo produktu.

Dozvědet více

Guest Mgmt

Guest Management je zásadním úkolem při organizaci eventů. Proto je důležité, aby jeho správu měli na starosti profesionálové s odbornými znalostmi, pro hladký a bezproblémový průběh každé akce. A od toho tu máte nás.

Dozvědet více

Web & App

Web & App development je klíčovou službou pro dosažení marketingových cílů. Naše webové stránky a aplikace jsou nejen moderní a bezpečné, ale také především funkční a uživatelsky přívětivé.

Dozvědet více