Event

Eventy se staly naší srdeční záležitostí.

Zbožňujeme pocit, kdy se týdny, někdy až měsíce práce začnou zhmotňovat, plány se promění v realitu a my můžeme vnímat reakce a emoce účastníků.

Co je důležité?

Příprava každého eventu je sice náročný, ale zároveň nesmírně zábavný a kreativní proces. Je ale důležité uvědomit si několik základních věcí, abychom se společně vydali tím správným směrem.

Plánování

Než začnete plánovat samotný event, je důležité určit si cíle, kterých chcete dosáhnout. Zvažte, jakým způsobem může váš event pomoci vaší organizaci, kampani nebo produktu a jakých výsledků byste chtěli dosáhnout.

Pozadí

Realizace

Každý event musí být v souladu s firemní filozofií. Profesionální realizace eventu, včetně produkce, dramaturgie a průběžného kontrolingu, je klíčová pro dosažení stanovených cílů a přínosu eventu v rámci celé marketingové komunikace společnosti.

Pozadí

Máme nějaká omezení?

Nemáme! Ať už se jedná o menší, nebo větší akci, doma, či v zahraničí – rádi se jí ujmeme. Zkušenosti máme s opravdu širokým portfoliem eventů, ale nebráníme se ani novým výzvám.

Pozadí

Možnosti
spolupráce

Baví nás nejen produktová školení, teambuildingy, galavečeře, roadshows či festivaly, ale i vánoční večírky, výstavy, charitativní a edukační akce nebo třeba eventy spojené s uvedením nových produktů na trh. Můžete se na nás obrátit s akcí jak pro 10, tak pro 5 000 účastníků – v každém případě vymyslíme něco originálního.

Pozadí

Co vše
zařídíme?

Úplně cokoliv! Jako fakt. Ale přesto je několik kroků, které jsou pro začátek plánování naprosto nezbytné – termín, lokace, rozpočet, počet účastníků. Se vším rádi pomůžeme, ale základní zadání a představu očekáváme od vás. Pak už jsme na řadě my a pustíme se do hledání a plánování.

Ale teď vážně…

Najdeme lokaci, vybereme catering, naplánujeme veškeré technické vybavení, vytipujeme vhodné konstrukční řešení, nábytek i dekorace. Společně vymyslíme program a doprovodné aktivity, oslovíme moderátora, zajistíme externí personál, vyrobíme dárky. Fantazii se meze nekladou a vždy Vám přineseme spoustu nápadů, jak váš event ještě vylepšit a udělat ho opravdu nezapomenutelným.

Ještě stále
přemýšlíte?

Mrkněte se na naše realizované práce, a pokud se Vám bude to, co děláme, líbit, volejte, pište a pojďme společně vymyslet něco nezapomenutelného.

projektykontakt