Guest mgmt

Vaši hosté vždy na prvním místě

Guest Management je důležitým prvkem úspěchu jakékoliv akce, bez ohledu na to, zda se jedná o menší, nebo větší akci a pomáhá minimalizovat stres a zmatky.

Pozadí

Guest Management

Jsme si vědomi, že během eventů jsou emoce účastníků ovlivněny nesčetným množstvím vjemů, které mohou ovlivnit jejich celkový dojem, ať už pozitivním, nebo negativním způsobem.

Dobře zvládnutý Guest Management vytváří profesionální dojem a hosté si uvědomují, že organizátoři akce jsou dobře připraveni a pečlivě se starají o každého návštěvníka. Proto se na něj v BOWTIE zaměřujeme už od samotného začátku našeho fungování.

Naším cílem je zajistit, aby všechny potřebné aspekty spojené s akcí, jako jsou pozvánky, registrace, doprava, ubytování či feedback, proběhly hladce a neobtěžovaly účastníka ani klienta.

Pozadí

Guest Management Portal (GMP)

Guest Management není jen podpora na místě konání akce. Guest Management začíná dlouho před začátkem akce a končí dlouho po skončení oficiální akce. Pro tyto účely si vyvíjíme od roku 2013 vlastní Guest Management Portál (GMP), který poskytuje komplexní funkce registrace a správy hostů pro všechny naše eventy.

 • U každé události jsme implementovali nové funkce a upgradovali jsme systém tak, aby se neustále zlepšovala jeho funkčnost a každodenní komfort používání.
 • Portál je plně responzivní, včetně admin rozhraní, a jsme schopni ho implementovat prakticky v jakémkoliv požadovaném jazyce.
 • Portál nám významně pomáhá také s komunikací v rámci akce a díky sběru všech potřebných informací můžeme bez problémů zajistit ubytování, letenky, transfery či speciální požadavky vašich hostů.

Registrace

Registrační formulář je možné zcela přizpůsobit vašim požadavkům.
Unikátní registrační link, rezervační systém pro vozový park či selekce workshopů na míru? Žádný problém!

Systém také umí odesílat automatizované notifikace, e-maily či SMS – vytvořené na míru dané akci či danému účastníkovi. Save the Date, digitální či tištěná pozvánka jsou také součástí komplexního GM balíku. Přizpůsobení do CI vaší značky je samozřejmostí.

Check-in

Portál zajišťuje přípravu všech tiskových dat pro name badges a agendy, které dostávají účastníci při check-inu. Pokud hotel jako pokojové karty využívá NFC karty, tak je možno zajistit, aby name badges sloužily zároveň jako klíč od hotelového pokoje.

Veškerá akreditace na akcích u nás probíhá digitálně prostřednictvím tabletů = žádné zbytečné papírování. Díky tomu jsme také schopni vám hned po akci dodat kompletní report o návštěvnosti akce.

Microsite

Pro Vaše hosty připravíme také přehlednou microsite, na které budou moci pohodlně najít veškeré informace související s akcí, ať už se jedná o program, místo konání, mapku, počasí, či dopravní informace související s parkováním nebo transfery.

Po akci mohou uživatelé obdržet také odkaz ke stažení fotografií, videí nebo jiných dostupných a schválených dokumentů, které mají k dispozici od pořadatele – ať už se jedná o prezentace, nebo produktové informace.

Pozadí

Další služby

A to zdaleka není vše, portál také dále umí nabídnout následující:

 • Eventová aplikace
 • Trackování vozidel
 • Sledování zavazadel
 • Scanování QR kódů / čárových kodů
 • Live dashboard akce, včetně kamerového záznamu
 • Feedback či hodnocení akce
 • Rooming listy / fakturace
 • Reporting

Ještě stále
přemýšlíte?

Mrkněte se na naše realizované práce, a pokud se Vám bude to, co děláme, líbit, volejte, pište a pojďme společně vymyslet něco nezapomenutelného.

projektykontakt