Web & app

Rychlé, bezpečné, moderní a uživatelsky přívětivé

Od malých microsite přes firemní vizitky až po tréninkové platformy.
S námi jednoduše nekliknete vedle.

Pozadí

Web development

V BOWTIE pracujeme efektivně a po dodání prvotních inputů se hned pustíme do tvorby klikacího prototypu. Při návrhu klademe hned od začátku důraz na User-Friendly Experience a responzivní layout. Používáme ověřené procesy, jazyky a nástroje a všechny naše řešení jsou na míru pro konkrétní projekt.

Bezpečnost a rychlost je u nás na prvním místě. Díky naším ověřeným procesům a testování zajistíme bezproblémové fungování projektu, a to jak pro stand-alone řešení, tak i pro součást komplexnějších služeb.

Pozadí

App
development

Proces vývoje aplikací začíná důkladným průzkumem vašich potřeb a cílů, které chcete s aplikací dosáhnout. Poté navrhneme kreativní řešení, které plně odpovídá vašim požadavkům a specifikacím.

Naši vývojáři pak pracují na vytvoření aplikace, která je snadno použitelná, intuitivní a responzivní na různých zařízeních.

Graphics
& UX/UI

Webem a aplikacemi nekončíme. Náš tým designéru vám navrhne další digitiální řešení na míru – ať už se jedná o poutavé infografiky, obsahy do digitálních kiosků, templaty, nebo motion design.

Training & gamification

Člověk se učí celý život. I proto jsou vzdělávací a tréninkové aplikace jednou z našich specialit. Věříme také, že vzdělávání nemusí být vždy nuda, a proto se vyžíváme v tvorbě zábavného a jedinečného zážitku pro všechny věkové kategorie.

Ještě stále
přemýšlíte?

Mrkněte se na naše realizované práce, a pokud se Vám bude to, co děláme, líbit, volejte, pište a pojďme společně vymyslet něco nezapomenutelného.

projektykontakt